Διανομή ΤΕΒΑ ωφελουμένων Δήμου Χαλκιδέων

Διανομή ΤΕΒΑ ωφελουμένων     Δήμου Χαλκιδέων

Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 5 Νοεμβρίου και την Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, η διανομή τροφίμων, ειδών καθαριότητας, ατομικής υγιεινής και βρεφικών ειδών σε ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ (Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας Απόρων) του Δήμου Χαλκιδέων.  Τη διαδικασία της διανομής  συντόνισε η Πρόεδρος του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. Αικατερίνη Μεγάλου με την αμέριστη βοήθεια της αντιπροέδρου Μαρίνας Σκολίδη και  των υπαλλήλων του Νομικού Προσώπου λαμβάνοντας συγκεκριμένα μέτρα πρόληψης βάσει των επιστημονικών εντολών του ΕΟΔΥ και ΠΟΥ.