ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΣΤΟ Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.

ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΣΤΟ     Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.
29 Ιαν

Η Πρόεδρος του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας Προστασίας  και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.) Αικατερίνη Μεγάλου  έκοψε σήμερα Παρασκευή 29 Ιανουαρίου 2021 την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του Νομικού Προσώπου σε μια σύντομη και λιτή διαδικασία λόγω των συνθηκών που έχει προκαλέσει η έξαρση  του κορωνοϊού covid-19.

Η συμβολική εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στα γραφεία του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. παρουσία της αντιπροέδρου Μαρίνας Σκολίδη και μικρού αριθμού υπαλλήλων. Το φλουρί κέρδισε η δομή του   ΚΔΑΠ-ΜΕΑ.

Η Πρόεδρος ευχήθηκε σε όλους τους  εργαζόμενους Καλή Χρονιά με προσωπική υγεία και ευτυχία.

Στο προσωπικό των δομών του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. μοιράστηκαν και  οι ατομικές βασιλόπιτες από  το Δήμο Χαλκιδέων.