Σημαντικά και επίκαιρα τα μηνύματα για τους κινδύνους του διαδικτύου στη μουσικοθεατρική παράσταση για τα παιδιά των Κ.Δ.Α.Π. του Δήμου Χαλκιδέων.

Σημαντικά και επίκαιρα τα μηνύματα για τους κινδύνους του διαδικτύου στη μουσικοθεατρική παράσταση  για τα παιδιά                                               των  Κ.Δ.Α.Π.   του  Δήμου  Χαλκιδέων.

Με πολλή χαρά και μεγάλη συμμετοχή τα παιδιά των ΚΔΑΠ παρακολούθησαν την παράσταση « Ζοζεφίνα έχεις μήνυμα » που πραγματοποίησε ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.) την Τρίτη 12 Απριλίου 2022  στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου.

Η θεατρική ομάδα ΜΟΡΦΕΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ  με απλό, κατανοητό και χιουμοριστικό τρόπο έστειλε τα  μηνύματά της σε μικρούς και μεγάλους σχετικά με  τους κινδύνους του διαδικτύου και  τους τρόπους αποφυγής τους.

Την θεατρική παράσταση παρακολούθησαν η Πρόεδρος του  Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.  Αικατερίνη  Μεγάλου, η  Πρόεδρος της  Δ.Ε.Υ.Α.Χ. Τασούλα Μακαρώνα και η  Αντιπρόεδρος  του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.  Γιώτα  Οκτωνιάτη.