3ο Φεστιβαλ Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. με την συμμετοχή των Παιδικών Σταθμών, των Κ.Δ.Α.Π. και των Κ.Α.Π.Η.

10 Ιούν

Το 3ο Φεστιβάλ του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. ξεκινά!

Ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας διοργανώνει το 3ο Φεστιβάλ Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. και σας προσκαλεί από την Δευτέρα 12 Ιουνίου έως και τη Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017 να ζήσουμε όλοι μαζί ένα παραμύθι για μικρούς και μεγάλους στο Δημοτικό Θέατρο «Ορέστης Μακρής».

Τα παιδιά και οι εκπαιδευτικοί των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών και των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης  μαζί με τα μέλη  των Κέντρων Ανοιχτής Προστασίας Ηλικιωμένων του Δήμου Χαλκιδέων, έχουν ετοιμάσει για το κοινό ένα μοναδικό θέαμα που θα συναρπάσει τους μικρούς και τους μεγάλους επισκέπτες.

Ο χώρος του δημοτικού θεάτρου «Ορέστης Μακρής» θα γεμίσει με παραστάσεις, μουσική, χορό, ζωγραφική, ποίηση, γυμναστικές επιδείξεις, δημιουργικά εργαστήρια αλλα και πολλές ακόμα εκπλήξεις.

Συνοπτικά το πρόγραμμα:
Δευτέρα 12/6 | Ώρα έναρξης 19:00 | Παιδικοί Σταθμοί
Τρίτη 13/6 | Ώρα έναρξης 19:00 | Παιδικοί Σταθμοί, ΚΔΑΠ
Τετάρτη 14/6 | ΚΑΠΗ
Πέμπτη 15/6 | ΚΑΠΗ, Λαϊκό Γλέντι

Σας περιμένουμε όλους να διασκεδάσουμε μαζί στο 3ο Φεστιβάλ του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.!