Αποκριάτικη Εκδήλωση από το ΚΑΠΗ Νέας Αρτάκης

23 Φεβ

Αποκριάτικη εκδήλωση οργάνωσε το Κ.Α.Π.Η. Νέας Αρτάκης με την συμμετοχή όλων των μελών του και με την παρουσία του Δημάρχου Χαλκιδέων Χρήστου Παγώνη, του αντιδήμαρχου Νέας Αρτάκης Νίκου Γεωργαλά και του προέδρου του ΔΟΠΠΑΧ Σωτήρη Ανηφαντή.

Κατάθεση Στεφάνου στον Εορτασμό της 25ης Μαρτίου στα Λουκίσια από τον Πρόεδρο του ΔΟΠΠΑΧ Σωτήρη Ανυφαντή
26 Μαρ

Στο πλαίσιο του εορτασμού της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου 1821, ο πρόεδρος του Οργανισμού Παιδείας Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (ΔΟΠΠΑΧ) Σωτήρης Ανυφαντής, κατέθεσε στεφάνι στην πλατεία των Λουκισίων. Η εκδήλωση έγινε παρουσία πλήθους κόσμου, μαθητών και επισήμων.

Ολοκληρώθηκε το 5ο Φεστιβάλ του ΔΟΠΠΑΧ
30 Ιούν

Ολοκληρώθηκε το 5ο Φεστιβάλ του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης του Δήμου Χαλκιδέων, που οργανώθηκε φέτος για πέμπτη συνεχή χρονιά. Πρόκειται για τετραήμερο ψυχαγωγικών εκδηλώσεων, στις οποίες πρωταγωνιστούν τα παιδιά από τα Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης του Δήμου Χαλκιδέων, τα παιδιά από του Παιδικούς Σταθμούς, που υπάγονται στον Δημοτικό Οργανισμό και τα μέλη των ΚΑΠΗ. […]