Αποκριάτικη Εκδήλωση από το ΚΑΠΗ Νέας Αρτάκης

23 Φεβ

Αποκριάτικη εκδήλωση οργάνωσε το Κ.Α.Π.Η. Νέας Αρτάκης με την συμμετοχή όλων των μελών του και με την παρουσία του Δημάρχου Χαλκιδέων Χρήστου Παγώνη, του αντιδήμαρχου Νέας Αρτάκης Νίκου Γεωργαλά και του προέδρου του ΔΟΠΠΑΧ Σωτήρη Ανηφαντή.

Αποκριάτικος χορός του ΚΑΠΗ Νέας Αρτάκης
23 Φεβ

Αποκριάτικο χορό διοργάνωσε το ΚΑΠΗ Νέας Αρτάκης με την συμμετοχή όλων των μελών του και παρουσία του Δημάρχου Χρήστου Παγώνη, του αντιδήμαρχου Νίκου Γεωργαλά και του προέδρου του ΔΟΠΠΑΧ Σωτήρη Ανυφαντή.

Κατ’ οίκον διανομή τροφίμων στους ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ (Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας) θα πραγματοποιηθεί την: Πέμπτη 23/4/2020 Παρασκευή 24/4/2020 Σάββατο 25/4/2020  και Δευτέρα 27/4/2020 Η διανομή θα γίνει ανά μέρα και ανά δημοτική ενότητα κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης με τους δικαιούχους.