Διανομή τροφίμων σε ωφελούμενους ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

Διανομή τροφίμων στους ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ (Ταμείου Ευρωπαϊκής βοήθειας), πραγματοποιήθηκε χθες, Πέμπτη 7 Νοεμβρίου στον χώρο του Πάρκου του Λαού στη Χαλκίδα.

Η διανομή των τροφίμων υλοποιήθηκε με τη συνδρομή του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας Προστασίας και Αλληλεγγύης του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΠΠΑΧ) και της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Στον χώρο της διανομής βρέθηκε η Δήμαρχος Χαλκιδέων, Έλενα Βάκα, ενώ παρόν σε όλη τη διάρκεια της διανομής ήταν, η Πρόεδρος του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. Σοφία Χονδρογιάννη και η αντιπρόεδρος του Οργανισμού Μαρίνα Σκολίδη.