Διανομή τροφίμων σε ωφελούμενους ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

Διανομή τροφίμων σε ωφελούμενους ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 5 Απριλίου στον χώρο του Πάρκου του Λαού στη Χαλκίδα, η διανομή τροφίμων στους ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ (Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας Απόρων) του Δήμου Χαλκιδέων.

Αφορούσε 1.763 δικαιούχους που είναι ενταγμένοι στο συγκεκριμένο πρόγραμμα, πραγματοποιήθηκε δε η διανομή με τη συνδρομή του Δημοτικού Οργανισμού του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΠΠΑΧ) και της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.