Εγκαίνια νέου Κέντρου ΚΔΑΠ–ΜΕΑ στον ΔΟΠΠΑΧ

Ο Δήμος Χαλκιδέων και το Ν.Π.Δ.Δ. ΔΟΠΠΑΧ σας προσκαλούν στα εγκαίνια του νέου Κέντρου ΚΔΑΠ – ΜΕΑ, το οποίο στεγάζεται στις νέες κτιριακές εγκαταστάσεις του ΔΟΠΠΑΧ (περιοχή Καμάρες – πλησίον Γηροκομείου), την Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 11:00πμ.

Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. για τα ΚΔΑΠ ΜΕΑ
4 Δεκ

Ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας σας προσκαλεί στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018, ώρα 11:00 π.μ., στο κτίριο του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. (Καμάρες), για τα παιδιά των Κ.Δ.Α.Π. Μ.Ε.Α. του Δήμου Χαλκιδέων.

Φωτογραφικό υλικό απο το 4ο Φεστιβάλ του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.
22 Ιούλ

Φωτογραφικό υλικό απο την 1η ημέρα του Φεστιβάλ (Παιδικοί Σταθμοί) Για να δείτε και να κατεβάσετε τις φωτογραφίες Πατήστε ΕΔΩ Φωτογραφικό υλικό απο την 2η ημέρα του Φεστιβάλ (Κ.Δ.Α.Π.) Για να δείτε και να κατεβάσετε τις φωτογραφίες Πατήστε ΕΔΩ Φωτογραφικό υλικό απο την 3η ημέρα του Φεστιβάλ (Κ.Α.Π.Η.) Για να δείτε και να κατεβάσετε τις […]