Έντονη παρουσία των ανθρώπων της τρίτης ηλικίας στο Κλειστό Κανήθου

7 Μαΐ
Έντονη ήταν η παρουσία και των ανθρώπων της τρίτης ηλικίας στο Κλειστό Κανήθου την Παρασκευή 5 Μαϊου, όπου παρουσιάστηκαν ακροβατικές επιδείξεις από κινέζικη ομάδα στο παίσιο της συνεργασίας του Δήμου Χαλκιδέων με την πόλη Wuhan.
Υπήρξε κάλεσμα από τον πρόεδρο του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης του Δήμου, Σωτήρη Ανυφαντή, και τους συνεργάτες του κι έτσι τα μέλη των ΚΑΠΗ του Δήμου Χαλκιδέων παρακολούθησαν μια εξαιρετική παράσταση.