Η βασιλόπιτα στο ΚΑΠΗ Μύτικα

25 Ιαν

Παρουσία του Δημάρχου Χαλκιδέων Χρήστου Παγώνη και συνεργατών του, έγινε το βράδυ της Τρίτης 23 Ιανουαρίου, η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΚΑΠΗ Μύτικα.

Παρέστησαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Γιώργος Μπαντούνας, οι αντιδήμαρχοι Μιχάλης Κεράτσας και Γιώργος Γιογιός, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδς (ΔΟΠΠΑΧ) Σωτήρης Ανυφαντής, η Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Α΄/θμιας Εκπαίδευσης Κατερίνα Κυριάκου Καλαμιώτη, ο εντεταλμένος σύμβουλος της Διεύθυνσης Γεωτεχνικών Υπηρεσιών Θανάσης Τριανταφύλλου, τοπικοί σύμβουλοι και πολλά μέλη.

Σύντομο χαιρετισμό απηύθυναν ο Δήμαρχος και ο Πρόεδρος του ΔΟΠΠΑΧ, ενώ κληρώθηκαν και δώρα για τα μέλη.