Μοιράστηκαν είδη ευπρεπισμού σε δικαιούχους του ΤΕΒΑ

14 Σεπ

Είδη ευπρεπισμού και καθαριότητας σε εκατοντάδες δικαιούχες οικογένειες του Ταμείου Επισιτιστικής Βοήθειας Απόρων (ΤΕΒΑ) του Δήμου Χαλκιδέων, μοιράστηκαν σήμερα Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου, μέσω του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης του Δήμου.

Σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους στο Πάρκο του Λαού, μοιράστηκαν τα συγκεκριμένα είδη σε εκατοντάδες οικογένειες (οι δικαιούχοι ανέρχονται σε 2.247), παρόντος του Προέδρου του Οργανισμού Σωτήρη Ανυφαντή, του Αντιπροέδρου Κώστα Μπαρούτα και συνεργατών τους.