Ολοκληρώθηκαν οι πρόβες των Κ.Δ.Α.Π.

16 Μαρ

Γιορτάζουμε την Άνοιξη!

Ολοκληρώθηκαν οι γενικές πρόβες των παιδιών, για την ανοιξιάτικη εκδήλωση των Κ.Δ.Α.Π. του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ., που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21.3.2018 στο κλειστό γυμναστήριο Χαλκιά Αναστασιάδη.

Το παρόν στην τελευταία πρόβα έδωσε ο πρόεδρος του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. Σωτήρης Ανυφαντής, όπου παρακολούθησε τα δρώμενα που έχουν ετοιμάσει τα παιδιά μαζί με τους καθηγητές των Κ.Δ.Α.Π. ενω είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει και με τους γονείς των παιδιών.