Πραγματοποιήθηκαν οι τελετές αγιασμού στους Παιδικούς Σταθμούς Χαλκίδας, Αρτάκης, Βασιλικού και Δροσιάς.

16 Οκτ

Πραγματοποιήθηκαν οι τελετές αγιασμού στους Παιδικούς Σταθμούς της Χαλκίδας, Ν. Αρτάκης, Βασιλικού και Δροσιάς, που λειτουργούν υπό τη δικαιοδοσία του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΠΠΑΧ).

Στις τελετές παρέστησαν εκ μέρους του Δήμου, η Πρόεδρος του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (ΔΟΠΠΑΧ) Σοφία Χονδρογιάννη και η Αντιπρόεδρος Μαρίνα Σκολίδη, με στελέχη του Οργανισμού, καθώς και γονείς με τα παιδιά τους.