Πρόγραμμα της Ε.Ε.Τ.Α.Α. «ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ 2015-2016»

Ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας ( Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. ) θέλοντας να  σας ενημερώσει για το πρόγραμμα της Ε.Ε.Τ.Α.Α. «ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ 2015-2016» σας γνωρίζει ότι η υποβολή των αιτήσεων για τους ενδιαφερόμενους γονείς  θα αρχίσει στις 5 Αύγουστου και θα ολοκληρωθεί στις 18 Αυγούστου 2015.

Περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις στα γραφεία του  Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. στο τηλέφωνο 22210-79752  από τις 30 Ιουλίου 2015.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΠΔΔ Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ- ΚΑΛΑΜΙΩΤΗ