Στο Μύλο των Ξωτικών στα Τρίκαλα το χορευτικό και χορωδιακό τμήμα του ΚΑΠΗ Βασιλικού

16 Δεκ

Στις εορταστικές εκδηλώσεις στον Μύλο των Ξωτικών στα Τρίκαλα συμμετείχε, μετά απο πρόσκληση του Δήμου Τρικαίων, το χορευτικό και χορωδιακό τμήμα του ΚΑΠΗ Βασιλικού.

Στην εκδήλωση παρεβρέθη και ο Πρόεδρος του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. Σωτήρης Ανυφαντής όπου είχε συνάντηση με τον Αντιδήμαρχο Τρικκαίων κ. Κωνσταντίνο Ψύχο.

Ο κ. Ανυφαντής ευχαρίστησε τόσο τον Δήμαρχο Τρικκαίων κ. Δ. Παπαστεργίου, καθώς και τον Αντιδήμαρχο για την ευγενική πρόσκληση στο χορευτικό και χορωδιακο τμημα του ΚΑΠΗ Βασιλικού του ΝΠΔΔ ΔΟΠΠΑΧ του Δήμου Χαλκιδεων, να συμμετάσχει στις εκδηλωσεις που πραγματοποιηθηκαν στο πάρκο Μύλος των Ξωτικών και τους ευχήθηκε καλά Χριστούγεννα και ένα ακόμα πιο δημιουργικό έτος για το 2018.