Τα Κ.Δ.Α.Π. Καλωσορίζουν την Άνοιξη για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά

Ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ.) διοργανώνει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά την ανοιξιάτικη εκδήλωση, «Καλωσορίζουμε την Άνοιξη», για τα παιδιά των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης του Δήμου Χαλκιδέων και σας προσκαλεί την Δευτέρα 15 Απριλίου 2019 και ώρα 18:00, στο κλειστό γυμναστήριο Χαλκιά Αναστασιάδη (Πειραϊκή Πατραϊκή).

Ο Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. έχει ετοιμάσει πολλές δραστηριότητες και εκπλήξεις για τους μικρούς μας φίλους.

Σας περιμένουμε όλους για να γιορτάσουμε την άνοιξη!