«Το φαινόμενο της κακοποίησης στην Τρίτη Ηλικία, οι μορφές και οι τρόποι αντιμετώπισης»

«Το φαινόμενο της κακοποίησης  στην Τρίτη Ηλικία, οι μορφές και οι τρόποι αντιμετώπισης»
13 Ιούν

Ο Δήμος Χαλκιδέων, ο Δημοτικός Οργανισμός Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας και το Κέντρο Κοινότητας πραγματοποιούν εκδήλωση- ομιλία την Παρασκευή 14/6/2019 και ώρα  9:30 π.μ  στο Εκκλησιαστικό Γηροκομείο Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδας στην περιοχή Καμάρες με θέμα: «Το φαινόμενο της κακοποίησης  στην Τρίτη Ηλικία, οι μορφές και οι τρόποι αντιμετώπισης» εν όψη της Παγκόσμιας ημέρας κατά της Κακομεταχείρισης στην Τρίτη Ηλικία στις 15 Ιουνίου 2019.