Ολοκληρώθηκε ο πρώτος κύκλος συναντήσεων στους Παιδικούς Σταθμούς.

Με τη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης 28 Νοεμβρίου στον Παιδικό Σταθμό της Ν. Αρτάκης, ολοκληρώθηκε ο κύκλος των επαφών που πραγματοποίησε η ηγεσία του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης Χαλκίδας (ΔΟΠΠΑΧ), με γονείς παιδιών Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών.

Όπως τόνισε ο Πρόεδρος του ΔΟΠΠΑΧ Σωτήρης Ανυφαντής, οι συναντήσεις αυτές με τους γοενίς, είχαν στόχο την ανταλλαγή απόψεων σχετικά με τη λειτουργία των Παιδικών Σταθμών που υπάγονται στον Οργανισμό. Θεώρησε ιδιαίτερα σημαντικές τις επαφές αυτές και υπογράμμισε ότι θα υπάρξει και συνέχεια.